+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Vores 1,5 "X1.5" Horisontal Picket -hegn, den ultimative haveopløsning lavet af 100% jomfru PVC for uovertruffen holdbarhed og lav vedligeholdelse. Designet til let DIY-installation modstår dette brandsikre hegn rådne og fugt, hvilket sikrer levetid med en 30-års garanti. Hvert panelsæt inkluderer alle nødvendige skinner og staketer, og levering tager kun 7-10 dage til en ordre på 40 timer. Nyd ro i sindet med certificeringer fra SGS, CE og ISO9001. Kombiner blot sektioner, indlæg og porte for at skabe dit komplette hegn!
Forespørgsel
Produktbeskrivelse
Brug: Havehegn, hjem, gård, Vilia, lager, land gård, balkon, midlertidigt, privatlivshegn.
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Karakteristisk: Let at installere, mere elastisk og høj påvirkningsmodstand, vinyl er holdbar og lav vedligeholdelse.
HS -kode : 3925900000
Brandsikker: V-0
Certifikat: SGS, CE, ISO9001
Garanti: 30 år
Delivary Time: Cirka 7-10 dage som 40HQ
Sådan foretages en ordre: Det er enkle, tilføj bare sektion efter gate = komplet hegn
| Hegn top stil | PVC Horisontal top-pickethegn |
| Farve | Hvid, solbrun, grå, fløde |
| Højde | Standardhøjde 48 ", forskellige højder tilgængelige |
| Bredde | Standardbredde 96 ", forskellige bredder til rådighed |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfri x 72 '', før dirigeret som linje, ende, hjørne, 3-veje eller tomme. |
| Posthætte | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bundskinne | 2 "x 6" x 94''x1pcs, forudindstillet |
| Topbane | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forudindstillet |
| Aluminiumsindsats | Aluminiumsindsats i bundskinnen for kommerciel styrke |
| Picket | 1 1/2 "x 1 1/2" x 39 '' x 22pcs (standardafstand) |
| Volumen af sektion | 0,08cbm, indlæser QTTY -forespørgsel |
| Matchende port | Tilgængelig |
Kontakt os for flere detaljer
Tøv ikke med at kontakte, når du har brug for os!
Hvorfor en PVC-arbor giver mening for de fleste haver En pvc arbor er en af de havestrukturer,...
Læs mereMed det kinesiske månenytår 2026 bag os, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ikke...
Læs mereHvad er PVC-terrasse, og hvordan adskiller det sig fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse ...
Læs mereHvad er et PVC hegn, og hvorfor er det så populært? Et PVC-hegn - også almindeligt kaldet et v...
Læs mereEt vinyl privat hegn er et hegnssystem lavet af PVC-materiale med solide eller næsten solide pane...
Læs mere