+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Vores 6 'højde T & G-panel-PVC-hegn, designet til både holdbarhed og æstetisk appel. Ved hjælp af en standardhøjde på 72 "og tilpasses i forskellige bredder, er hegnet bygget med robuste 4" x 4 "eller 5" x 5 "stillinger, der kommer forud for let installation som linje, ende, hjørne eller 3-vejs indstillinger. De inkluderede postkapaser-nye England, fladt og gotic-Add A Decorative touch.
Hvert afsnit har en før-notced bundskinne (2 "x 6" x 94 "), midterste jernbane (2" x 6 "x 94") og topskinne (2 "x 3-1/2" x 94 "), hvilket sikrer strukturel integritet. For ekstra styrke inkorporerer bundskinnen en aluminiumindsats, hvilket gør dette hegn egnet til kommercielle anvendelser.
T & G -panelerne findes i to størrelser: 7/8 "x 11,3" x 50 "eller 7/8" x 6 "x 50", hvilket giver alsidighed til dine designbehov. Med et volumen på 0,166 CBM pr. Afsnit og en mulighed for at matche porte, er dette PVC -hegn det ultimative valg for en stilfuld og robust omkredsopløsning.
Forespørgsel
Produktbeskrivelse
Brug: Havehegn, hjem, gård, Vilia, lager, land gård, balkon, midlertidigt, privatlivshegn.
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Vinyl er let at installere, mere elastisk og høj påvirkningsresistens, vinyl er holdbar og lav vedligeholdelse.
PVC Posts, Rails, 2 eller 3 Tongue & Groove Panels
Tilpas dit hegn med forskellige farvestolper, skinner eller hætter
Sådan foretages en ordre: Det er enkle, tilføj bare sektion efter gate = komplet hegn
| Hegn top stil | PVC 6 'Højde T & G -panel PVC -hegn |
| Farve | Hvid, solbrun, grå, fløde |
| Højde | Standardhøjde 72 ", forskellige højder tilgængelige |
| Bredde | Standardbredde 96 ", forskellige bredder til rådighed |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfri x 102 '', før dirigeret som linje, ende, hjørne, 3-veje eller tomme. |
| Posthætte | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bundskinne | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, forudindstillet |
| Middle Rail | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, forudindstillet |
| Topbane | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, forudindstillet |
| Gitter | 11,8 "x 90,8" x 1 stk |
| U-kanal | 1 "x 1" x 46,8''lx2pcs |
| Aluminiumsindsats | Aluminiumsindsats i bundskinnen for kommerciel styrke |
| T & G -panel | 7/8 "x 11,3" x 50''l x 8pcs eller 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| Volumen af sektion | 0,166CBM, indlæsning af QTTY -forespørgsel |
| Matchende port | Tilgængelig |
Kontakt os for flere detaljer
Tøv ikke med at kontakte, når du har brug for os!
Hvorfor en PVC-arbor giver mening for de fleste haver En pvc arbor er en af de havestrukturer,...
Læs mereMed det kinesiske månenytår 2026 bag os, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ikke...
Læs mereHvad er PVC-terrasse, og hvordan adskiller det sig fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse ...
Læs mereHvad er et PVC hegn, og hvorfor er det så populært? Et PVC-hegn - også almindeligt kaldet et v...
Læs mereEt vinyl privat hegn er et hegnssystem lavet af PVC-materiale med solide eller næsten solide pane...
Læs mere